Meble do biura

Szukasz biurka do firmy? Obejrzyj nasze inspiracje

Biurko do firmy powinno być nie tylko ergonomiczne, starannie wykończone oraz komfortowe, ale i przede wszystkim reprezentatywne. To w końcu także od niego zależy, czy podpiszesz z klientem lukratywną umowę.

Przegląd po eleganckich biurkach do firmy

Biurka do firmy moglibyśmy podzielić na te:

• ekskluzywne do gabinetu,

• tradycyjne biurka pracownicze.

O ile te drugie warto, abyś dobrał zgodnie z powszechnie przyjętymi standardami i oczekiwaniami samych współpracowników, o tyle biurko gabinetowe powinno wyrażać twój indywidualny charakter, a przy tym imponować potencjalnym klientom i kontrahentom biznesowym.

3 propozycje biurek do firmy i gabinetu:

1. Biurko gabinetowe Pacyfik

biurko pacyfic
źródło: http://meble-bik.pl/product-pol-4405-Biurko-Pacyfik-PAC-66.html

Twój gabinet wybrałby Pacyfik. To ekskluzywne biurko o dużym i wygodnym blacie, szafce i dwóch szufladach z opcją automatycznego domykania. Pacyfik występuje w kilku różnych wersjach kolorystycznych, a w tym m.in. w korze i ciemnym orzechu.

 

2. Remi, biurko do pracy

pol_pl_Biurko-Brylant-66-4008_5

źródło: http://meble-bik.pl/product-pol-4008-Biurko-Brylant-66.html

Remi to oryginalne biurko odpowiednie do gabinetu lub biura o starannym wykończeniu i stonowanej, klasycznej kolorystyce. Fronty i sam korpus wykonano w 100% z naturalnego drewna, więc możesz być pewien, że Remi to mebel najwyższej klasy.

To jeden z tych mebli, który pokochają nawet najbardziej wymagający użytkownicy.

 

3. Brylant, biurko z naturalną, dębową okleiną

pol_pl_Biurko-Brylant-66-4008_5 (1)

źródło: http://meble-bik.pl/product-pol-4008-Biurko-Brylant-66.html

Samo-domykające się szuflady, naturalna okleina o ponadprzeciętna jakość wykonania to tylko trzy z kilkunastu powodów, dla których biurko Brylant powinno znaleźć się także w twoim gabinecie.