Przednowek-Tour i Efect-Bus – przewoźnik nr 1

Przednowek-Tour, czyli busami do Niemiec, Szwajcarii, Belgii i Holandii

przednowek-tour logoW najbliższym czasie planujesz podróż do miasta znajdującego się w Niemczech, Szwajcarii, Belgii czy Holandii? Należy zacząć w takim przypadku zacząć rozglądać się za odpowiednim połączeniem. Tutaj możliwości jest wiele, między innymi samoloty, koleje czy też autokary, ale warto także zwrócić uwagę na busy. Na trasach do Europy Zachodniej jeżdżą one bowiem coraz częściej i swoim pasażerom mogą zaoferować również bardzo atrakcyjne ceny, wysoki komfort oraz szybkość dojazdu. Jedną z firm, która zajmuje się obsługą połączeń z wyżej wymienionymi krajami, jest Przednowek-Tour. Dlaczego warto zdecydować się na jej usługi?

Przede wszystkim firma Przednowek-Tour posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług związanych z przewozami międzynarodowymi. Dysponuje ona nowoczesnym zapleczem busów, zatrudnia doświadczonych kierowców i również oferuje przystępne ceny za swoje połączenia, a ponadto ma dla swoich klientów wiele rabatów. To wszystko powoduje, że opinie o Przednowek-Tour tak pozytywne i stale zyskuje ona nowych pasażerów.

Przednowek Efect-Bus – gdzie jeździmy?

przednowek efect-busFirma Przednowek Efect-Bus dojeżdża do większości miast znajdujących się Polsce, głównie na obszarze województw: łódzkiego, śląskiego, świętokrzyskiego, mazowieckiego, lubelskiego, podkarpackiego, małopolskiego oraz wielkopolskiego, a także do kilkudziesięciu miast w Niemczech, Belgii, Szwajcarii oraz Holandii, w tym zarówno do tych dużych, na przykład Berlina, Hanoweru, Dusseldorfu, Essen, Aachen, Antwerpii, Rotterdamu, Amsterdamu, Brukseli, Genewy, Bazylei, jak i również do mniejszych. Z dokładną mapą połączeń można zapoznać się bliżej na stronach internetowych firmy, gdzie są one klarownie zaprezentowane. W przypadku dodatkowych pytań do dyspozycji są też pracownicy infolinii, którzy udzielają dodatkowych informacji. Atutem podróżowania razem z Przednowek Efect-Bus jest obsługa od drzwi do drzwi – to powoduje, że bus podjeżdża bezpośrednio pod wskazany przez klienta adres, głównie jest to miejsce zamieszkania, a potem dowozi go do celu. To sprawia, że nie ma konieczności dojazdów na port lotniczy, dworzec czy przystanek, co przekłada się na oszczędność czasu i pieniędzy podróżującego, nie mówiąc już, oczywiście, o komforcie. Firma Przednowek Efect-Bus posiada nowoczesne busy, które pozwalają jej na świadczenie komfortowych usług przewozów na długich dystansach. Busy te posiadają nie tylko wygodne siedzenia, ale również klimatyzację oraz ogrzewanie, co powoduje, że niezależnie od aury podróże przebiegają w odpowiedniej atmosferze, również można w trakcie jazdy oglądać filmy z odtwarzacza DVD lub korzystać za darmo z internetu bezprzewodowego Wi-Fi w busie. Każde połączenie obsługiwane jest przez dwóch kierowców, którzy zmieniają się w trakcie jazdy.

Gdy chodzi o ceny z Efect-Bus, są one bardzo kuszące i dodatkowo można je obniżyć, korzystając z dodatkowych rabatów. Na uwagę zasługują obniżka 5% w przypadku dokonania rezerwacji biletów przez internet – można wtedy opłacić je online i otrzymać rabat, pasażerowie kupujący bilety tam i z powrotem otrzymują 10% rabatu, są także obniżki w ramach Karty Stałego Klienta – 6 przejazd za 1 złoty. Można też otrzymać specjalne bonifikaty w przypadku rezerwacji grupowej – już od 3 osób.

Przednowek Tour – opinie

Jeżeli chodzi o firmę Przednowek Tour – opinie potwierdzają, że jej oferta jest godna zaufania. Podróże są komfortowe, terminowe, a także niedrogie, a to wszystko, czego potrzebują wymagający klienci – nie tylko ci pracujący w krajach Europy Zachodniej, ale również turyści. Warto już teraz sprawdzić ofertę Przednowek Tour  na stronie!