Pyffel Partners Kancelaria

Inwestowanie alternatywne w samochody kolekcjonerskie z Kancelarią Finansową Pyffel Partners

Inwestowanie to nie tylko popularna giełda czy fundusze inwestycyjne. Obecnie do dyspozycji są również innego rodzaju formy inwestycji – nazywane alternatywnymi. Wzbudzają one coraz większe zainteresowanie, ponieważ pozwalają na uzyskanie atrakcyjnych zysków, często w krótkim czasie. Jedną z tego rodzaju form pomnażania kapitału jest inwestycja w auta kolekcjonerskie. Specjalizuje się w niej przede wszystkim Kancelaria Finansowa Pyffel Partners.

pyffel partners kancelaria - logo

Europejski rynek sprzedaży i skupu samochodów klasycznych – kolekcjonerskich opiewa nawet na 20 miliardów euro rocznie. Jest on przede wszystkim rozwinięty w krajach Europy Zachodniej, głównie w Niemczech oraz w Wielkiej Brytanii, ale dotarł także do Polski. Pyffel Partners Kancelaria Finansowa jest jedną, która prowadzi inwestycje tego rodzaju dla swoich klientów. Największym powodzeniem wśród inwestorów i jednocześnie pasjonatów cieszą się luksusowe samochody znanych marek – Porsche, Ferrari, Rolls-Royce, Aston Martin, Bentley, BMW, Bugatti, Jaguar, Mercedes. Wartość poszczególnych modeli uzależniona jest przede wszystkim od marki, ale nie jest to jedynym czynnikiem – także ważny jest rocznik oraz stan techniczny. Z Kancelarią Pyffel Partners klienci mogą otrzymać fachowe wsparcie dotyczące doboru najlepszych produktów inwestycyjnych tego rodzaju zgodnie z oczekiwaniami. To unikatowe rozwiązanie, ponieważ w przeciwnym przypadku dostępność takich produktów jest obniżona, a tym samym także nie są one dostępne dla każdego zainteresowanego nimi inwestora.

Norbert Pyffel radzi

norbert pyffel portretWłaściciel Kancelarii Finansowej Pyffel Partners pan Norbert Pyffel to ekspert z ponad trzynastoletnim doświadczeniem w zakresie aktywnego inwestowania, a także rozwoju firm i modeli biznesowych. Jest on absolwentem ekonomii w Wyższej Szkole Handlu i Prawa w Warszawie, a karierę zacząć w 2000 roku w sektorze finansów i ubezpieczeń w Pramerica Życie TU SA. Teraz jest związany z Domem Aukcyjnym Abbey House SA, Art&Business Magazine SA, a także związany jest ze stowarzyszeniem MDRT zrzeszającym doradców ubezpieczeniowych. Jego szeroka wiedza oraz rozeznanie w branży powodują, że oferowane w Kancelarii Pyffel Partners rozwiązania inwestycyjne są zawsze optymalnie dopasowane do potrzeb klientów. Głównym celem pana Norberta Pyffla jest tworzenie przyjaznego klimatu do inwestowania – także w ramach inwestycji alternatywnych. Dlatego też w jego Kancelarii klienci mogą liczyć na pełną pomoc związaną z określeniem ich indywidualnego profilu inwestycyjnego uwzględniającego uzgodnione horyzonty inwestycyjne, cele oraz możliwe do podjęcia ryzyko w tym zakresie.

Pyffel Partners opinie klientów

pyffel partners opinie klientówW zakresie inwestycji alternatywnych opinie o Pyffel Partners są zachęcające – można zapoznać się z nimi już teraz na stronie Kancelarii. W Kancelarii Pyffel Partners opinie klientów zawsze były ważne – dzięki nim doradcy mogą oferować obsługę na najwyższym poziomie. Usługi Pyffel Partners dostępne są dla klientów w trzech lokalizacjach – w Warszawie, Krakowie oraz we Wrocławiu. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych inwestycjami w samochody kolekcjonerskie!